..
Blog ... czyli dwa słowa na temat...

16 | 23398
 
 
2009-07-05
Odsłon: 2608
 

Janówek

Miejsce intrygowało mnie od momentu mojej przygody ze wspinaczką. Gdzieś obiła mi się o uszy informacja, że w Janówku są bunkry – miejsce wspinaczkowe warszawskich wspinaczy. Zacząłem szukać najpierw na mapie. Wpisując w google nazwę znalazłem 18 miejscowości o nazwie „Janówek” w tym 10 w województwie mazowieckim. Szukając w google, mapa kieruje nas do wsi Janówek w Puszczy Kampinoskiej, trasą na Gdańsk, w miejscowości Czosnów - na lewo. Tam też skierowałem po raz pierwszy samochód. Czas przyszły pokazał ,że była to mylna informacja.

Chcąc dojechać na bunkry do Janówka, trzeba przede wszystkim kierować się na miejscowość Janówek Pierwszy. Tuż przed Nowym Dworem Mazowieckim, jadąc oczywiście z Warszawy, przy szosie po prawej stronie stoi drogowskaz na Górę i Janówek. Cel podróży.

 

Tak więc w sobotę (4 lipca 2009r.) wsiadłem do samochodu z Izą. Na Trasie Toruńskiej i ul. Modlińskiej ruch jak w normalny dzień tygodnia. Niepokoiły mnie chmury, jeśli zacznie padać deszcz nie będę miał fotografii ...

 

 

 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
ZAPISZ
 
Dorcia 2011-12-03 07:31:53
JESTEM USATYSFAKCJONOWANA BARDZO !!! DZIĘKUJE ZA TE CUDA !


Archiwum wpisów
 

Pn

Wt

Sr

Czw

Pt

So

Nd