..
Blog ... czyli dwa słowa na temat...

16 | 17928
 
 
2012-10-09
Odsłon: 1256
 

Zapomnieć o górach

Wieki nie byłem w górach. Ostatni raz w Tatrach. Dwa? Trzy lata temu? Nawet nie pamiętam. Mam tyle rzeczy ostatnio na „bani”, że nawet nie myślę o wyjeździe. A może wręcz przeciwnie? Może powinienem wyjechać? Chociaż na chwilę zapomnieć o tym, co mnie otacza? Co stanowi moją rzeczywistość? Na razie nie mogę. Może nawet w tym roku nie uda mi się. Może w przyszłym? Tego akurat nie wiem. Ale czy można zapomnieć o górach? Ja nie mogę. Nic na to nie poradzę.

Pamiętam ostatni wyjazd i mam zamiar z Rysami zmierzyć się raz jeszcze. Mam nawet pomysł jak. A tymczasem wracam, mentalnie, na razie tylko tak, w góry. Na szlak, na szczyt, na który nie wszedłem. Wracam czarno – białym fotografiami jak wspomnienia i sny. Bo tylko niektóre sny są kolorowe. I jak mówią – śnią się wariatom.

 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
ZAPISZ
 
friko 2012-10-13 21:22:44
mam czasem podobne refleksje, na szczęście udaje mi się raz do roku wygospodarować 3-4 dni na porządną wyrypę, po tych 3-4 dniach spełnienia mogę funkcjonować dalej...
nika 2012-10-10 13:36:35
jak najszybciej powinieneś znaleźć się w górach, chociażby po to, by przekonać, czy to za czym tęsknisz to to samo, co w twoich snach.


Archiwum wpisów
 

Pn

Wt

Sr

Czw

Pt

So

Nd